Mystery box od Super zoo

Mystery box od Super zoo

Neznám pejska, který by nebyl nadšený z krabice. Aspen miluje jakoukoliv krabici, kterou nám kurýr zrovna doručí, protože si myslí, že je v ní ukryto něco pro něj. Z vlastní zkušenosti taky vím, že pejskové krabici rádi využívají na hraní, rádi ji trhají nebo se do ní schovávají. Aspenek nám vždy pomáhá krabice rozbalovat a když se v nich objeví pamlsky přímo pro něj nadšeně vrtí ocasem.

Tentokrát k nám dorazila krabice s nápadným žlutočerveným logem společnosti Super zoo. Ti nám totiž zaslali produkty, které prodávají ve svých zverimexech po celém světě, abychom je otestovali a zrecenzovali. Tak pojďme na to!

Unboxing Super zoo Mystery box

Hračka Dog Fantasy Skinneeez

Tahle hračka se zvířecím motivem kravičky je naprosto kouzelná. Jak můžete vidět na videu, Aspen ji z krabice vytáhnul jako první, protože miluje hračky všeho druhu. Plyšová kravička je však výjimečná, protože se dá naplnit pet lahví, se kterou si pes užije spoustu zábavy. Myslím si, že tato hračka je také skvělá pro štěňátka, která právě získala nový domov. Lahev se dá naplnit teplou vodou, zabalit do plyšové kravičky a na noc ji můžete přiložit ke štěněti, které pak bude mít pocit, že je se svými sourozenci. Super zoo nabízí tuto hračku také s motivem prasátka nebo kachny.

Konzervy Ontario Culinary

Konzervy Ontario jsou za nás skvělou volbou, protože obsahují až 58 % masa, 30 % vývaru a spoustu vitamínů ve formě zeleniny. Aspen měl možnost ochutnat konzervu beef goulash (hovězí guláš s kuřecím masem) a na té si opravdu pochutnal, protože se skládala z hovězích jater, plic, masa i srdíček. Hned jak slyšel, že otevírám konzervu, tak byl u mě v kuchyni. Jako druhou konzervu jsme dostali konzervu Ontario Culinary Chicken and curry (kuřecí kari s cizrnou), ale ta Aspenovi už tolik nechutnala. Nedivím se, já také nejsem zrovna milovník kari.

Ontario Snack Dry Chicken Jerky

Sušené kuřecí kousky jsou skvělou pochoutkou pro každého pejska. U nás pamlsky rychle mizí, protože je často používáme jako odměnu při trénincích nebo i do hlavolamů, proto nám balíček Ontario Snack udělal velkou radost. Pamlsků totiž není nikdy dost.

Vitamínové kapky Beaphar B-komplex

Jsem ráda, že takové produkty jako kapky Beaphar existují i pro pejsky a jiná zvířata. Myslím si, že se jedná o super zdravé doplňkové krmivo vhodné i jako prevence. B-komplex totiž podporuje nervový systém i metabolismus. Některým psům může pomoci i při nadměrném vypadávání srsti.

Tyčinky Ontario Sticks for dogs

Tyto tyčinky dobře známe. Aspenek už je několikrát od někoho dostal. Vždy mu je nakrájím na malé kousky a využijeme je například při tréninku. Tyčinky jsou měkké, a proto si troufám říct, že jsou vhodné i pro starší pejsky.

Leave a Comment